Zwiedzanie Gorlic

las

W dzisiejszych czasach można bardzo wiele miast zwiedzić, dzięki czemu tak naprawdę każdy może poznać okolice swojego miasta, a nawet całą Polskę. Ostatecznie bardzo ładnym miastem, którego nie powinno się pominąć są właśnie Gorlice. Tak to właśnie Gorlice jest miastem, oraz gminą w województwie małopolskim. Gorlice leżą na północnej granicy Beskidu Niskiego. Jak się okazuje, to właśnie w tym mieście doliny ropy, oraz Sękówki, które były częścią szlaków handlowych, o czym świadczyć mogą właśnie znaleziska archeologiczne.

Oczywiście oprócz pięknych okolic które można zobaczyć w Gorlicach, także można zwiedzić muzea, oraz teatry, albo wiele innych. Bardzo wiele jest organizowanych wycieczek właśnie przez to miasto, ponieważ to miasto właśnie łączy granice z Niemcami, dzięki czemu bardzo wiele jest ludzi którzy chcą zwiedzić przy okazji tak piękne miasto jakim są Gorlice, a dzięki wzrostowi turystów, można już w dzisiejszych czasach zakupić nawet pamiątki, właśnie z tego miasta którym są Gorlice.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Hej, nazywam się Marcin. Strona Turysta24h.pl powstała, aby promować ciekawe miejsca w Polsce. Większość z tych miejscowości miałem okazję zwiedzić. Znajdzie się również kilka artykułów o innych krajach. Tylko raz byłem w obcym państwie. Bardzo lubię podróżować więc z czasem ciekawych miejsc na Turysta24h.pl znajdzie się więcej. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony oraz do komentowania newsów.

1 Komentarz

  1. W Gorlicach byliśmy z rodziną kilka lat temu na wczasach. Bardzo miło wspominamy ten czas, pogoda dopisała. Zwiedziliśmy pobliskie muzea (było ich kilka) oraz poszliśmy do teatru. Jedyny minus to taki, że nie mieliśmy aparatu, a pamiątek nie było można kupić. Chodzi głównie o pamiątki lokalne, a nie sprowadzone z Chin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*