Zakopane – podsumowanie

las

W dziewięciu artykułach pokazałam, ze Zakopane jest miastem, które posiada bardzo szeroki “asortyment” do zwiedzenia. I mam nadzieję, że kto do tej pory nie był jeszcze przekonany do tego miasta, obecnie będzie chciał pojechać do Zakopanego i zwiedzić każde miejsce, które na to zasługuje. Przyjeżdżając do tego miasta od razu czujemy inny, swojski klimat- z każdej strony jesteśmy otaczani emblematami i symbolami tego miasta, które jakby nie było jest miastem góralskim.

Co jakiś czas mamy możliwość usłyszenia góralskiej kapeli, a także gwary góralskiej. Zakopane jest miastem wartym odwiedzenia- i najlepiej jest tam jechać na kilka dni, a jeszcze lepiej na tydzień lub 2 tygodnie, wtedy mamy możliwość zobaczenia i zwiedzenia większej ilości rzeczy. Przebywając tam kilka dni nie jesteśmy w stanie zobaczyć za wiele, gdyż czas nagli, a miejsca jak nie były zwiedzane, tak nie są.

Wiadomo też, że nie będziemy przechodzić jak burza- wszędzie szybko i bez głębszego zaangażowania; to wszystko wymaga czasu, ale naprawdę warto się tam udać. Ja byłam tam kilka razy i jeszcze na pewno tam się zjawię.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Hej, nazywam się Marcin. Strona Turysta24h.pl powstała, aby promować ciekawe miejsca w Polsce. Większość z tych miejscowości miałem okazję zwiedzić. Znajdzie się również kilka artykułów o innych krajach. Tylko raz byłem w obcym państwie. Bardzo lubię podróżować więc z czasem ciekawych miejsc na Turysta24h.pl znajdzie się więcej. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony oraz do komentowania newsów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*