Rybnik-na pogodę i niepogodę

Zdjęcie znalezione na Rybnik.com.pl

Chcesz miło spędzić weekend? Wybierz się do Rybnika! Rybnik to miasto które na pewno sprosta twoim oczekiwaniom. Nie zależnie od pogody na pewno czas spędzony w tym jednym z największych miast w województwie Śląskim będzie niezapomniany. W Rybniku można przede wszystkim wybrać się nad Zalew Rybnicki, przy którym działają ośrodki wypoczynkowe, gdzie można wypożyczyć domek letniskowy, kajak, czy też rowerek wodny i delektować się wypoczynkiem.

Oprócz tego w Rybniku znajdują się jedne z najdłuższych ścieżek rowerowych w Polsce, więc śmiało można wybrać się na wycieczkę rowerową z całą rodziną. Miło można spędzić również czas na basenach miejskich, zarówno tych odkrytych jak też krytych. A jeśli nie dopisze pogoda zawsze można wybrać się do jednego z dwóch centrów handlowych, gdzie oprócz zakupów można również pograć w kręgle lub iść do kina. Również dla dzieci Rybnik jest atrakcyjnym miastem, gdyż znajdują się tu specjalne place zabaw z basenami z piłeczkami itp. takie jak np. Figloraj. Jak więc widać Rybnik jest świetnym miastem na pogodę i niepogodę.

Hej, nazywam się Marcin. Strona Turysta24h.pl powstała, aby promować ciekawe miejsca w Polsce. Większość z tych miejscowości miałem okazję zwiedzić. Znajdzie się również kilka artykułów o innych krajach. Tylko raz byłem w obcym państwie. Bardzo lubię podróżować więc z czasem ciekawych miejsc na Turysta24h.pl znajdzie się więcej. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony oraz do komentowania newsów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*