Polskie miasta warto tu być!

las

Polskie miasta- jak widać w opisanych przeze mnie artykułach, Polska posiada przepiękne miejscowości, które każdy Polak (i nie tylko) powinien zwiedzić. Warto poznawać miejsca, w których mamy okazję żyć na co dzień. Dziwne tez jest to, jak Polacy udają się za granice państwa, aby tam cieszyć się udanym urlopem. Bzdura- w Polsce też mamy przepiękne miasta i te wymienione przeze mnie, to tylko taka mała garstka, która pokazuje jak przepiękne walory przyrodnicze i nie tylko posiadamy.

Wydaje mi się, że powinno się bardziej nakłaniać ludzi do zwiedzania, podróżowania i odwiedzania polskich miast, to nie jest jeszcze aż tak bardzo rozpowszechnione. Człowiek wyjeżdża zagranicę, a nie docenia tego, co Polska ma najważniejsze. Należy dbać o te nasze perełki, opiekować się wszelkimi rodzajami zabytków, pomników itd.; sprawić aby cała ta historia nie umarła, ale przez odwiedzanie, pomogła przynajmniej w jakiś sposób odkryć piękno tego “cudu”.

Zachęcam wszystkich do podróżowania po Polsce-poznawania kultury, języka, zachowań ludzi mieszkających w różnych zakątkach Polski. Tak wiele można zyskać, a tak mało stracić- należy pamiętać tez o tym, że wspomnień nam już nikt nie zabierze.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Hej, nazywam się Marcin. Strona Turysta24h.pl powstała, aby promować ciekawe miejsca w Polsce. Większość z tych miejscowości miałem okazję zwiedzić. Znajdzie się również kilka artykułów o innych krajach. Tylko raz byłem w obcym państwie. Bardzo lubię podróżować więc z czasem ciekawych miejsc na Turysta24h.pl znajdzie się więcej. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony oraz do komentowania newsów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*