Pobyt nad morzem

morze

W okresie wakacyjnym większość miłośników słońca jedzie na wczasy nad morze. Morze daje nam dużo możliwości na wypoczynek urlopowy. Pobyt nad morzem należy do bardzo przyjemnych szczególnie wylegiwanie się na słonecznej plaży ale także miejscowości nad morskie oferują nam wiele. To właśnie nad morzem możemy spróbować bardzo świeżych ryb prosto z porannego połowu, można także wiele zwiedzić. Można wspiąć się na morską latarnie zwiedzić najbliższe porty zapoznać się z wnętrzem statków.

Jest sporo atrakcji nad morzem ale głównie nad morze wybierają się osoby które uwielbiają smażyć się na plaży. Pobyt nad morzem jest zalecany dla osób starszych oraz dzieci które często łapią infekcje i różne choroby ponieważ morskie powietrze zawiera bardzo duże ilości jodu który jest potrzebny naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania. Jod spotykamy w morskich rybach roślinach, ale to właśnie w morskim powietrzu jest go najwięcej szczególnie po sztormie są zalecane spacery po plaży aby wdychać jod.

Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Hej, nazywam się Marcin. Strona Turysta24h.pl powstała, aby promować ciekawe miejsca w Polsce. Większość z tych miejscowości miałem okazję zwiedzić. Znajdzie się również kilka artykułów o innych krajach. Tylko raz byłem w obcym państwie. Bardzo lubię podróżować więc z czasem ciekawych miejsc na Turysta24h.pl znajdzie się więcej. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony oraz do komentowania newsów.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*