Baza noclegowa nad Bałtykiem

plaża

Rewal ze względu na swoje walory turystyczne i krajobrazowe jest miejscowością bardzo często odwiedzaną przez gości z Polski, a także z innych państw na całym świecie. Działają tu noclegi Rewal,  które powodują, że zaplecze turystyczne gminy jest bardzo dobrze rozwinięte i sprawnie działa przyjmujące coraz większą ilość turystów i osób przybywających tu. Pokoje w Rewalu dostępne są przede wszystkim w działającym tu hotelu, który jest w stanie pomieścić jednocześnie trzysta osób.

Oprócz tego działa tu trzy pensjonaty, które oferują noclegi  w Rewalu dla stu dwudziestu sześciu osób. Bardzo często turyści korzystają także z ośrodków wczasowych, prywatnych pensjonatów, oraz małych domków letniskowych znajdujących się na terenie gminy Rewal. Dla tych, którzy lubią noclegi w Rewalu na Świerzym powietrzu stworzono kempingi na których znajduje się  536 miejsc noclegowych, pola namiotowe, pola biwakowe, oraz ogólnie ogólnodostępne domki turystyczne. Przy tak wyposażonym ośrodku, dla każdego znajdzie się tu miejsce.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Hej, nazywam się Marcin. Strona Turysta24h.pl powstała, aby promować ciekawe miejsca w Polsce. Większość z tych miejscowości miałem okazję zwiedzić. Znajdzie się również kilka artykułów o innych krajach. Tylko raz byłem w obcym państwie. Bardzo lubię podróżować więc z czasem ciekawych miejsc na Turysta24h.pl znajdzie się więcej. Zapraszam do czynnego udziału w życiu strony oraz do komentowania newsów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*